Szkolenia narciarskie dla każdego


Szkolenie indywidualne

 
Jest to szkolenie pozwalające na osiągnięcie najszybszych postępów, gdyż instruktor całą uwagę poświęca swojemu uczniowi. Zajęcia prowadzone są według aktualnych wytycznych Polskiego Związku Narciarskiego i przebiegają w bardzo intensywnej formie. Każdy z bloków zajęć poprzedzony jest rozgrzewką, co znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji. Po lekcji instruktor omawia jej przebieg dając wskazówki i wskazując ćwiczenia, które uczeń może wykonywać we własnym zakresie.
 
Szkolenie indywidualne może być również prowadzone w małych grupach (maksymalnie 5 osób). W tak małej grupie skuteczność jest równie duża, a koszt na osobę znacznie się obniża.
 
Biorąc pod uwagę efektywność zajęć narciarskich, szkolenie prowadzimy w blokach 3-godzinnych:
 
  • szkolenie półdniowe - 3 godziny zajęć na stoku
  • szkolenie całodzienne - dwa bloki trzygodzinne, z godzinną przerwą
 

Szkolenie grupowe

 
Szkolenia tego typu prowadzimy zwykle dla grup bedących na wyjazdach firmowych. Grupę mogą tworzyć również członkowie rodziny, znajomi itp. Zaletą szkolenia grupowego jest nie tylko wspólne spędzanie czasu z rodziną czy znajomymi z pracy. Ważnym czynnikiem jest duża motywacja podczas działania w grupie orazintegracja uczestników szkolenia.
Czas szkolenia przy zajęciach z grupą jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: czas wolny, liczebność grupy, poziom zaawansowania czy cele do realizacji.
 

Doskonalenie techniki

 
Narciarstwo jest aktywnością podlegającą ciągłej ewolucji. Dokładamy starań, by nasi klienci nadążali za wszelkimi narciarskimi nowinkami i trendami. Szkolimy i doskonalimy technikę na wszystkich poziomach zaawansowania.
 
 
Cennik indywidualnego szkolenia narciarskiego w sezonie 2021/22

pół dnia (3 godziny)
1 dzień (2 x 3 godziny)
1 osoba
400
650
2 osoby
500
750
3 osoby
550
800
4 osoby
600
900
5 osób
650
1000
6-7 osób
700
1100
8-10 osób
800
1200