Park Linowy Tatra Adventure Chochołów

Zapraszamy od weekendu majowego w godz. 10-18

 

Park Linowy TATRA ADVENTURE w Chochołowie to atrakcja wychodząca naprzeciw oczekiwaniom szerokiej grupy turystów odwiedzających ten piękny zakątek Podhala. Park Linowy to doskonała forma spędzania wolnego czasu.
Po krótkim przeszkoleniu uczestnicy pokonują różnego rodzaju przeszkody rozmieszczone między palami.
 
Nasza oferta kierowana jest do najmłodszych (trasa siatkowa od 3 lat), dzieci i młodzieży szkolnej (3 trasy przepinkowe), jak i do dorosłych, którzy testując równowagę i koncentrację podniosą sobie jednocześnie poziom adrenaliny.
 

Atrakcje dla dzieci Zakopane 

Park Linowy ZakopaneTrasa niebieska - siatkowa


Trudność: bardzo łatwa
 
Minimalny wiek: 3 lata
 
Ilość przeszkód: 6
 
Trasa składa się z sześciu domków i sześciu przeszkód, przeznaczona jest dla najmłodszych miłośników parków i placów zabaw. Minimalny wiek dziecka to 3 lata. Dzieci mogą wejść na trasę pod opieką dorosłych. Jest to również doskonała opcja dla dzieci starszych, które po przejściu trudniejszej trasy będą mogły tu obniżyć poziom adrenaliny.
 
 

Trasa zielona


Trudność: łatwa
 
Minimalny wzrost: 110 cm
 
Ilość przeszkód: 12
 
Ilość tyrolek: 1
 
Trasa przeznaczona jest dla dzieci o minimalnym wzroście 110 cm. Jest to idealna opcja dla tych dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z parkami linowymi, lub miały przerwę w ich pokonywaniu. Trasa przebiega około metra nad ziemią, co pozwala łatwo kontrolować dziecko, a w razie trudności umożliwia pomoc w przepinaniu karabinków. Na trasie dominują kolorowe przeszkody w formie kwiatków, zwierzątek itp. Jest tu również krótka tyrolka.
 


Trasa czerwona


Trudność: średnia

Minimalny wzrost: 120 cm

Ilość przeszkód: 13

Ilość tyrolek: 2

Jest to trasa przeznaczona zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci o wzroście powyżej 120 cm. W przypadku dorosłych jest to idealna trasa do postawienia pierwszych kroków w parku linowym. NIe jest tu wymagana zbyt duża siła, przeszkody raczej wymagają równowagi i koordynacji. Dodatkową atrakcją są dwie tyrolki. 

Trasa czarna

 
Trudność: trudna
 
Minimalny wzrost: 140 cm
 
Ilość przeszkód: 17
 
Ilość tyrolek: 2
 
Jest to najtrudniejsza trasa w naszym parku. Przeszkody rozmieszczone na wysokości 6-7 metrów wymagają nie tylko równowagi i koordynacji, ale również sprytu i siły. Trasę mogą pokonywać użytkownicy o minimalnym wzroście 140 cm, zarówno dzieci i młodzież, jak i osoby dorosłe. Na trasie znajdują się dwie tyrolki, w tym najdłuższa, przebiegająca wzdłuż całego parku.