Szkolenia narciarskie dla każdego

 
Zakopane nie bez przyczyny nazywane jest zimową stolicą Polski. W okolicy znajduje się wiele ośrodków narciarskich o różnych trudnościach. Proponuję naukę i doskonalenie jazdy na nartach na wszystkich poziomach zaawansowania. Organizuję dojazd na stok. Pomogę również w wypożyczeniu dobrej klasy sprzętu.
 
 
Szkolenie indywidualne
 
Jest to szkolenie pozwalające na osiągnięcie najszybszych postępów, gdyż instruktor całą uwagę poświęca swojemu uczniowi. Zajęcia prowadzone są według aktualnych wytycznych Polskiego Związku Narciarskiego i przebiegają w bardzo intensywnej formie. Każdy z bloków zajęć poprzedzony jest rozgrzewką, co znacznie zmniejsza ryzyko kontuzji. Po lekcji instruktor omawia jej przebieg dając wskazówki i wskazując ćwiczenia, które uczeń może wykonywać we własnym zakresie.

Szkolenie indywidualne może być również prowadzone w małych grupach (maksymalnie 5 osób). W tak małej grupie skuteczność jest równie duża, a koszt na osobę znacznie się obniża.

Biorąc pod uwagę efektywność zajęć narciarskich, szkolenie prowadzimy w blokach 3-godzinnych:
·      Szkolenie półdniowe – 3 godziny na stoku
·      Szkolenie całodzienne –  6 godzin na stoku (z godzinną przerwą w połowie zajęć)


Szkolenie grupowe:

Szkolenia tego rodzaju prowadzimy zwykle dla grup będących na wyjazdach firmowych. Grupę mogą również tworzyć członkowie rodziny, znajomi itp. Zaletą szkolenia w grupie jest nie tylko wspólne spędzanie czasu z rodziną czy znajomymi z pracy. Ważnym czynnikiem jest duża motywacja podczas działania w grupie oraz integracja uczestników szkolenia.
Czas szkolenia przy zajęciach z grupą jest uzależniony od wielu czynników, takich jak: czas wolny, liczebność grupy, poziom zaawansowania, cele do realizacji.


Doskonalenie techniki

Narciarstwo jest aktywnością podlegającą ciągłej ewolucji. Dokładam starań, by moi klienci nadążali za wszelkimi narciarskimi nowinkami. Szkolę i doskonalę technikę na wszystkich poziomach zaawansowania.

 
Szkolenie na tyczkach

Jest to propozycja dla tych, którzy od narciarstwa oczekują adrenaliny związanej ze sportową rywalizacją.  Treningi jazdy sportowej odbywają się na wydzielonej części stoku. Przeprowadzony zostaje pomiar czasu a także rejestracja video, która pozwala na szczegółową analizę przejazdów. Szkolenie prowadzą utytułowani zawodnicy i instruktorzy.
 
 
 
Lekcje narciarstwa Zakopane

Zawody narciarskie Zakopane

Szkoła narciarska Zakopane
 
Lekcje narciarstwa Zakopane